Mufc.Hu Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Taktikák, felállások

Go down 
+2
Belia
Gory
6 posters
SzerzőÜzenet
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-12, 07:16

Belia írta:
Sky írta:

Mondjuk sokszor a passzokkal is, van hogy über-állat akar lenni, és 25-30 méteres indításokat ad, csak persze senki se éri el.

Ezt adom. Főleg, mert általában ezek felesleges próbálkozások és szinte esélyük sincs arra, hogy sikerüljenek.
Én őt megpróbálnám berakni támadó középpályásnak, nem feltétlen kéne neki ezt a robotolós játékos játszania, esetleg még megpróbálnám irányítónak, ott még rejtély, hogy mit tud és azért egy brazil képes mindenre azon a poszton.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-12, 07:10

Sky írta:

Mondjuk sokszor a passzokkal is, van hogy über-állat akar lenni, és 25-30 méteres indításokat ad, csak persze senki se éri el.

Ezt adom. Főleg, mert általában ezek felesleges próbálkozások és szinte esélyük sincs arra, hogy sikerüljenek.
Vissza az elejére Go down
Sky

Sky


Hozzászólások : 55
Regisztrált : 2011. Apr. 08.

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-12, 04:05

Megtanulhatna lőni. Smile Látszott miért fontos láncszem a csapatban, felpörgeti a középpályát, viszonylag gyorsan játszik, de a lövésekkel hadilábon áll.

Mondjuk sokszor a passzokkal is, van hogy über-állat akar lenni, és 25-30 méteres indításokat ad, csak persze senki se éri el.
Vissza az elejére Go down
corpyy

corpyy


Hozzászólások : 128
Regisztrált : 2010. Jul. 12.

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-11, 09:14

Nem az, mert legalább jól szervez. Smile De az is igaz, hogy akkor simán kilehetett volna próbálni belső középpályásként, többre mentünk volna vele, mint a szélen.

De a lényeg, hogy már van Anderson, most már benne gondolkozzatok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sky

Sky


Hozzászólások : 55
Regisztrált : 2011. Apr. 08.

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-11, 08:53

Értem a lényegét, de ennyi erővel 4-4-2-ben meg félpályáig visszajön, akkor meg az a hátrány.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-11, 07:45

Sky írta:
reddevil3 írta:
Fergie veszi hátrányként

Ezt nem értem.
Azt mondta, hogy hátrányként érzi ezt a felállást a csapat számára. Ezt avval magyarázta, hogy 4-5-1-nél a csatár háttal van a kapunak és Rooneynak a 4-4-2 kell mert ő a kapuval szemben tud érvényesülni.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Sky

Sky


Hozzászólások : 55
Regisztrált : 2011. Apr. 08.

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-11, 07:24

reddevil3 írta:
Fergie veszi hátrányként

Ezt nem értem.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-11, 00:18

Én nem veszem hátrányként, hanem Fergie veszi hátrányként, de én nekem ez az egyik kedvenc felállásom, amikor támadásnál 4-3-3, védekezésnél pedig 4-5-1, szerintem ez nagyon jó.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-10, 09:09

Nem hátrányként, csak ha elöl van minőségi és HASZNOS (ez a legfontosabb) támadónk, akkor őt vegyük számításba, és ne a padot koptassa.
Vissza az elejére Go down
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-10, 08:39

Kicsit úgy érzem, mintha hátrányként fognátok fel a 4-5-1-et. Nem az, főleg mert Nani és Valencia nagyon erős széleket alkot, amivel nemcsak az egyedüli csatárt segítik, hanem az ellenfelet bolondítják meg.
Vissza az elejére Go down
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-10, 04:55

Jó ötlet volt remélem ezidáig. Nem hiába léptünk pályára öt középpályással, de mára Carrick egész jó kezd lenni, ahogy Anderson is bíztató volt a visszatérést követően. De ott van Chicharito elöl, aki széthúzza az ellenfél védelmét, folyamatos mozgásban van, ami miatt muszáj hogy többen figyeljenek rá. Ha a nyáron igazolunk egy jó kis belső középpályást, akkor szerintem egy jó darabig nem látjuk ezt a 451-et, viszont megnyílik a taktikai repertoárunk más felállások felé.
Vissza az elejére Go down
corpyy

corpyy


Hozzászólások : 128
Regisztrált : 2010. Jul. 12.

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-10, 01:42

De maga nemében a 4-5-1 az jó ötlet, csak Rooneyval.
Vissza az elejére Go down
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-09, 22:27

Így visszagondolva igaz, most se nagyon ment neki a Fulham ellen, de még rengeteg példa van rá. Néha megvillant a meccsen, de nem tudott mihez kezdeni.

Előre egy nagyon jó képességű támadó kell, aki gyors, lendületes, technikás és erős = Rooney Smile
Vissza az elejére Go down
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-09, 22:12

Ha mázlink van, akkor bejön. Smile De tényleg nem érdemes egyedüli csatárként számítani rá.
Vissza az elejére Go down
corpyy

corpyy


Hozzászólások : 128
Regisztrált : 2010. Jul. 12.

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-09, 09:44

Hát nem tudom, Berbatov mint egyedüli csatár? Sose tündökölt így.
Vissza az elejére Go down
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-09, 02:32

Most így a szezon végén akár Rooney-t támadó kp-nak is használhatjuk és akkor Chicho - Berbatov elöl vagy 4-5-1 Wazzával középen és Berba elöl.

Valencia - Rooney - Carrick - Nani
---------- Berbatov - Chicho

vagy:

Valencia - Carrick - Rooney - Fletcher - Nani
------------------- Berbatov
Vissza az elejére Go down
Gory
Admin
Admin
Gory


Hozzászólások : 164
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty2011-04-08, 06:14

Melyik a United legjobb felállása?
Vissza az elejére Go down
http://mufc.phpbb9.com
Ajánlott tartalom





Taktikák, felállások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taktikák, felállások   Taktikák, felállások Empty

Vissza az elejére Go down
 
Taktikák, felállások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mufc.Hu Fórum :: Manchester United :: Beszélgetések-
Ugrás: