Mufc.Hu Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Honlap hírek

Go down 
+5
BenceHeim
reddevil3
Joker
Belia
Gory
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 34
Regisztrált : 2010. Jul. 07.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-25, 00:47

a City nagy kiárusitást tart állitólag...Irleandod is eldja állitólag ő nem rossz játékos és áron alul adnák őket..kár hogy Adam Johnsont nem adják el Very Happy
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-23, 08:34

Joker írta:
Hivatalos: Vidic hosszabbít a Uniteddel
Végre egy jó hír. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-23, 07:12

Hivatalos: Vidic hosszabbít a Uniteddel
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-20, 01:58

Persze. Folyamatosan a rotációt használja ez a kedvencem az egészben. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-19, 23:37

Szép nyilatkozat ez Giggsytől. Van pár jó edző a világon, de ha valamiben, akkor egyben biztosan Fergie a legjobb: a fiatalok beépítésében.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-19, 07:16

Remélem, hogy ők ketten lesznek a belső kettesünk. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
corpyy

corpyy


Hozzászólások : 128
Regisztrált : 2010. Jul. 12.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-19, 06:47

Smalling tényleg bíztatóan játszott, egy hibája volt, de ezenkívül magabiztos volt. Jó képességei is vannak, és lehet Evanssel egyszer ez lesz a hátsó belső kettősünk. Smile
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-19, 00:04

Nem rajta, de ő itt jól érzi magát.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 10:22

Idézet :
Úgy tudom egyszer fel is hozta, hogy semmikép nem szeretne távozni.

Nem rajta múlna. Smile

De én is bizakodva tekintek rá, remélem megtalálja önmagát.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 07:45

Direkt oda is írtam, hogy remélem, tehát nem kiabálnám el ezt, egyébként egyetértek. Az akarata mit sem kopott, ezt a Celtic elleni meccs is tükrözte. Úgy tudom egyszer fel is hozta, hogy semmikép nem szeretne távozni.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 07:42

Idézet :
Hát ugyanezt kezdem el újra érezni ismét, nagyon örültem mikor megvettük Berbatovot vettem is egy Berbas mezt nagyon nagy reményeket fűztem hozzá eleinte jól is játszott, majd leengedett szerintem a nyomás miatt, de most úgy látom ismét kezdi visszanyerni azt a formát amit a Leverskusen és a Spursben nyújtott.

Azt se felejtsük el, hogy eddig ő mondhatni kiscsapatokban tengődött, és nem volt nyomás alatt. Eljátszadozott a Leverkusenben, ugyanezt tette a Spursben is, de akkor olyan társak tudták homályosítani egy-egy gyenge produkcióját, mint Lennon, vagy Keane, akik nem hiszem, hogy máshol beválnának (Keane nem is), de a Tottenhamben jól érezték magukat.

De még azt is lehet mondani, hogy miután idejött, ismét ez történt, egy Ronaldo-Tevez-Rooney trió elfeledtette a gyenge játékát, ha volt - mert volt - azonban ha megvillant, máris mindenki imádta.

A következő évben már se Tevez, se Ronaldo, több feladat hárult rá, már mindenki tőle várta a csodát, amihez ő nem szokott hozzá, nem érzett még ilyet. A szezon végén már gyötrelem volt, amit művelt, látszott rajta, hogy nagyon akar, de nem tud segíteni.

Szerintem már ő is elkönyvelte, hogy pápá, nyáron megy el, aztán észbekapott, hogy ez nem a Real Madrid, és itt bíznak a játékosokban az edzők, a személyzet, és a szurkolók egyaránt.

Még annyit, hogy tavaly is jól játszott az előszezonon Berba, ezért egy meccs alapján ne ítélkezzünk, mindenesetre remélem végre magára talál, és sikerül termelnie a gólokat. Bár én azzal is megelégednék, ha gólpasszok terén lenne aktív.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 07:38

Szerintem tuti fog. Csak, hogy googoot idézzem kis Rio Very Happy . Amúgy testalkata is figyelemre méltó, a mozgása is nagyon jó, és ráadásul gyors is.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
adam990304

adam990304


Hozzászólások : 127
Regisztrált : 2010. Jul. 10.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Adam   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 07:35

Hát még ideje fejlődni és fog is remélem.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 07:34

Első United meccse után a védő elismerte hibáját.

Sir Alex Ferguson elégedett volt Chris Smallinggal a Celtic elleni, 3-1-re megnyert felkészülési mérkőzés után, ahol a védő először lépett pályára a United színeiben.

Smalling a Fulhamtől érkezett a nyár elején, és a felkészülés első találkozóján Jonathan Evans-el alkotott hátvéd párost.

Bár a debütáló játékos miatt a második félidőben büntetőt kapott a Celtic, menedzsere elégedett volt vele, és ezt dícséreteivel hangsúlyozta.

"Elégedett voltam Chris-szel. Tudjuk, hogy jó játékos, hogy gyors, és hogy jól passzol.

"Volt egy periódusa, amikor a második játékrészben uralta a magas labdákat, és megmutatta a légi képességeit.

"A büntető egy kicsit megtorpantotta. Az ellenfele háta mögött volt, benne van a játékban, azonban ő is még csak 20 éves."

Rio Ferdinand és Nemanja Vidic sem vesz részt a felkészülési túrán, így Smalling és Evans bizonyíthat a hátsó tengely közepén. Az észak-ír játékos elmondta, boldog volt, hogy együtt játszhatott új csapattársával.

"Jó volt Chris mellett játszani, próbáltuk egyszerűen megoldani a feladatunkat," - mondta Evans.

"Nagyszerű srác, keményen edzett, és remélhetőleg a csapat segítségére lesz."




Én is elégedett vagyok vele, kiválóan játszott, csodálatos játékos lesz belőle remélem.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 07:32

Fergie dícséretekkel halmozta Berbatovot.

Sir Alex Ferguson teljes támogatását fejezte ki Dimitar Berbatov felé. A bolgár támadó nagy összegért került az Old Traffordra 2008 nyarán, ám a hozzáfűzött reményeket még nem tudta teljesíteni.



Berbatov 86 mérkőzésen csupán 26-szor zörgette meg a hálót, így érthető a szurkolók kritikája, de amit a fanatikusok a legjobban hiányoltak, azok az erőfeszítései.

Ferguson azonban kijelentette, játékosa elfogja csendesíteni a kritikusokat, és a Celtic elleni produkciója az első lépés volt ehhez.

"Berbatov volt a meccs embere, ez nem is kérdés. Kiváló teljesítményt nyújtott," - mondta Sir Alex.

"A második félidőben volt néhány fantasztikus pillanata. Nagyszerű játékos - egy klasszis.

"Nem fog távozni, nem érdekel a kritika. Amikor látunk egy pazar teljesítményt tudjuk, hogy jó játékosunk van."




Hát ugyanezt kezdem el újra érezni ismét, nagyon örültem mikor megvettük Berbatovot vettem is egy Berbas mezt nagyon nagy reményeket fűztem hozzá eleinte jól is játszott, majd leengedett szerintem a nyomás miatt, de most úgy látom ismét kezdi visszanyerni azt a formát amit a Leverskusen és a Spursben nyújtott. Remélem sikerüln neki, legalábbis nagyon remélem, szurkolok neki nagyon. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 01:42

PLben nem biztos, hogy ezt befújták volna.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-18, 00:06

Tetszenek a nyilatkozatok Fergietől, bízik mindenkiben, mondjuk ez az igazolásain is meglátszik.

Smalling tényleg jó volt a Celtic ellen, a büntető pedig benne van a játékban, amúgy úgy láttam eléggé rá is játszottak.
Vissza az elejére Go down
adam990304

adam990304


Hozzászólások : 127
Regisztrált : 2010. Jul. 10.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Adam   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-17, 23:43

Én is így vagyok vele,jó csatárok lehetnek Welbeckkel.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-17, 08:58

Én is örülök, hogy marad szerintem a szezonra megint fejlődött.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-17, 00:43

Örülök annak, hogy Kiko marad. Nagyon jó kis játékos lehet belőle, egy év alatt már látszik is a testalkatában való különbség, sokkal zömökebb lett, többször megtudja nyerni a test a test elleni párharcokat.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-16, 09:24

Azért egy Roy Keane szerű játékos még elnéznék a kpn.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-16, 09:18

reddevil3 írta:
szerintem egyik nagy vezére lesz ezen a túrán a csapatnak, úgy ahogy a bajnokságban is. Smile

Nem hiszem, hogy sok szerepet kap majd, inkább a fiatalok fognak az előtérbe kerülni. Fletcher pedig már 2 éve vezérré nőtte ki magát. Smile
Vissza az elejére Go down
adam990304

adam990304


Hozzászólások : 127
Regisztrált : 2010. Jul. 10.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Adam   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-16, 09:15

reddevil3 írta:
Így is lesz még a Newcastle elleni meccs előtt leszeretnék zárni a szerződéshosszabbítást.


Meg Fletcher dolgait is jól végezze. Smile
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-16, 08:57

Így is lesz még a Newcastle elleni meccs előtt leszeretnék zárni a szerződéshosszabbítást.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
adam990304

adam990304


Hozzászólások : 127
Regisztrált : 2010. Jul. 10.

Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Adam   Honlap hírek - Page 2 Empty2010-07-16, 08:54

Így legyen!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Honlap hírek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honlap hírek   Honlap hírek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Honlap hírek
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mufc.Hu Fórum :: Manchester United :: Hírek-
Ugrás: