Mufc.Hu Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Átigazolások, pletykák

Go down 
+6
Mike
BenceHeim
Belia
Joker
reddevil3
Gory
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-13, 03:47

Mike írta:
Nem lenne rossz ez a De Gea gyerek Smile
Neuer vagy ő az már nekem mindegy.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-12, 21:32

Nem lenne rossz ez a De Gea gyerek Smile
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-10, 02:30

Sky írta:
Hernandez már a vb-n meggyőzött, hogy jó igazolás volt, Smallingban pedig simán csak reménykedtem, és szerencsére bevált. Azt azért érdemes megfigyelni, hogy évekkel visszamenőleg is nálunk illeszkednek be a játékosok a leggyorsabban, illetve a legjobban.
Ehhez még hozzátenném, hogy nálunk nem érezhető a generáció váltás annyira, mint a többi kluboknál. Egyébként Smallingról is tudni kellett, hogy ugyanis nagyon jókat játszott tavaly a Fulhamben.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Sky

Sky


Hozzászólások : 55
Regisztrált : 2011. Apr. 08.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-10, 00:29

Hernandez már a vb-n meggyőzött, hogy jó igazolás volt, Smallingban pedig simán csak reménykedtem, és szerencsére bevált. Azt azért érdemes megfigyelni, hogy évekkel visszamenőleg is nálunk illeszkednek be a játékosok a leggyorsabban, illetve a legjobban.
Vissza az elejére Go down
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-09, 22:31

A nyáron is lehurrogta mindenki, hogy kiket igazolunk, ki ez a Smalling meg Chicharito, húzzanak innen a fenébe, aztán óriási igazolások lettek. Ezért kell megvárni, hogy mit produkál egy játékos Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-09, 22:21

Akit nagyon akarunk, azt megfogjuk szerezni. Fergie ért az üzlethez nagyon és örülök, hogy nem dobál ki milliókat ilyen Di Maria és hasonló szemetekért.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-08, 23:28

Sky írta:
A Götze-s hírhez csak annyit, hogy egyből más lenne a szitu, ha tényleg ajánlatot tennénk érte. Fogadok egyből összepakolná a cuccait, és költözne Manchesterbe.
Szerintem tehetséges a srác, de nekünk középső középpályás kell, bár vele tudnánk alakítani egy 4-3-3at vagy 4-2-1-3at. Nagyon jó középen és szélen is a srác.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Sky

Sky


Hozzászólások : 55
Regisztrált : 2011. Apr. 08.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2011-04-08, 09:29

A Götze-s hírhez csak annyit, hogy egyből más lenne a szitu, ha tényleg ajánlatot tennénk érte. Fogadok egyből összepakolná a cuccait, és költözne Manchesterbe.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-09-17, 03:08

Én lelkiismeret furdalás nélkül elengedném, persze ha hoznánk a helyére egy minőségi csatárt.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
corpyy

corpyy


Hozzászólások : 128
Regisztrált : 2010. Jul. 12.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-09-16, 09:23

Kicsit felesleges igazolásnak érzem. Nem tud állandóan a csapat rendelkezésére állni, és ha igen, akkor sem igazán illik bele a játékunkba. Nagyon szeretem a játékát, imádom, mint embert, de nem hozzánk való.
Vissza az elejére Go down
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Owen távozik?   Átigazolások, pletykák Empty2010-09-15, 23:02

Az Aston Villa új menedzsere, Gerard Houllier megerősítette, hogy érdeklődik Michael Owen iránt. A francia mester hat éven át dolgozott együtt a támadóval a Liverpoolnál, és nem zárja ki annak lehetőségét, hogy ez a Villánál is összejön.

"Mindig is benne volt az elképzeléseimben. Szeretem őt, mint játékost és mint embert is." - mondta Houllier Owenről.

"Szeptember 4-én Jamie Carragher hívására elmentem Liverpoolba, és láttam játszani Michaelt egy félideig. Még mindig bírják a lábai, nem igaz, hogy 30 évesen már nem üti meg a Premier League szintjét."

Houllier nyilatkozata épp azon a napon született, amikor Owen elmondta, egyre elégedetlenebb, hogy legtöbbször a padot kell koptatnia.

"Csak a legjobbat nyújtod, felkészülsz, jó vagy az edzéseken, és készen állva várod a menedzser hívását," - mondta az angol csatár.

"Ezután azt rak be a mester, akit akar. Egyszerűen hangzik, de talán a legnehezebb dolog, hisz ha valakire nem számítanak heteken át, aztán hirtelen kell a segítsége, megkövetelik a fizikai és szellemi jó formát.

"A szezon végén visszagondoltam, és olyanokat kérdeztem magamtól, hogy 'Elégedett voltam ennyi lehetőséggel, amíg egészséges voltam?', 'Elég gólt lőttem ezeken a meccseken?', és 'Jól játszottam ezeken a találkozókon?'

"Ha nem nyersz semmit egy évben, értelemszerűen elkezded keresni az okokat. Nem lőttem elég gólt, vagy nem szerepeltem elég mérkőzésen. Sosem tudhatod, hogy a menedzser mikor fog rád számítani."

Sky Sports
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-09-10, 04:26

Joker írta:
Mainz: Schurrle nem megy sehova

A Mainz nem akarja elengedni fiatal tehetségét, Andre Schurrle-t. A 19 éves játékosért olyan gigaklubok állnak sorba, mint a Bayern München vagy a Manchester United, de a Hoffenheim és a Bayer Leverkusen is szívesen látná soraiban őt.

Schurrle szerződése 2013-ig köti a Mainzhoz, ám a Bundesliga klub úgy tervezi, hosszabbít majd a csatárral.

"Az átigazolási időszak lezárult, és Andre nem megy sem a Bayern Münchenbe, sem a Manchester Unitedbe," - mondta Christian Heidel, a Mainz menedzsere.

"Még semmilyen hivatalos megkeresés nem történt az említett klubboktól, emellett szerződésünk van a játékossal, így nincs több mondanivalóm."

Sky Sports
Szerintem jó már láttam játszani.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-09-10, 02:33

Mainz: Schurrle nem megy sehova

A Mainz nem akarja elengedni fiatal tehetségét, Andre Schurrle-t. A 19 éves játékosért olyan gigaklubok állnak sorba, mint a Bayern München vagy a Manchester United, de a Hoffenheim és a Bayer Leverkusen is szívesen látná soraiban őt.

Schurrle szerződése 2013-ig köti a Mainzhoz, ám a Bundesliga klub úgy tervezi, hosszabbít majd a csatárral.

"Az átigazolási időszak lezárult, és Andre nem megy sem a Bayern Münchenbe, sem a Manchester Unitedbe," - mondta Christian Heidel, a Mainz menedzsere.

"Még semmilyen hivatalos megkeresés nem történt az említett klubboktól, emellett szerződésünk van a játékossal, így nincs több mondanivalóm."

Sky Sports
Vissza az elejére Go down
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-09-10, 00:19

Ne várj tőlük mást. Akik szívfájdalom nélkül eladják az egyik legnagyobb legendájukat, sok ésszel nem bírhatnak...
Vissza az elejére Go down
Belia

Belia


Hozzászólások : 158
Regisztrált : 2010. Jul. 08.
Életkor : 30
Lakhely : Debrecen

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-09-09, 23:20

Rooney-t megint akarja a Real? Ez már több mint vicc. geek

Annyira idióták komolyan mondom...van 20 sztárjuk, erre mivel azok sem segítenek kupát nyerni, hoznák a többi sztárt...

Eszetlen idióta gondolkodás, az nem esik le, hogy akkor váltani kéne, és mi lenne ha fiatalokat építenénk be pár sztár mellé. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-13, 03:56

Az árat nem hozták nyilvánosságra, szóval arról nincs hivatalos hír.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-13, 03:12

Ennyit nem adnék egy játékosért ha reservbe vesszük ezek nem sülnek el sosem jól.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-13, 03:05

Hát hogy ott kezdjen el fejlődni. Meg a tudat, hogy megszerezted a játékost, mielőtt mondjuk a riválisok is beszálltak volna. Fergie nyilatkozta, hogy gyorsan kellett dönteniük, mert kezdte egyre több csapat érdeklődését felkelteni.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-13, 02:51

De am reservbe mi értelme igazolni???
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-12, 23:47

Olvastam egy másik fórumon, hogy lehet nem is csatárként használnánk, hanem AM-ként.
Vissza az elejére Go down
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-12, 11:26

Biztos látott benne valamit Fergie, meglátjuk mi lesz. De mindenképp a tartalékok közé vettük, nem az első csapatba.
Vissza az elejére Go down
NaNi

NaNi


Hozzászólások : 8
Regisztrált : 2010. Aug. 11.
Életkor : 30

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-11, 22:44

Ennek az igazolásnak semmi értelme nem volt.
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 34
Regisztrált : 2010. Jul. 07.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-08-11, 20:36

minek ide még egy csatár? scratch scratch és reddeavil ezek után ugye még bizhatok Özil érkezésében ?:d
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-07-30, 01:14

Hát Khedirat már leigazolták, de Bence már nem igazolunk senkit.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 34
Regisztrált : 2010. Jul. 07.

Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty2010-07-29, 22:59

ugy néz ki hogy a Real már Özilt is elfogja happolni 'előlünk" Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Átigazolások, pletykák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átigazolások, pletykák   Átigazolások, pletykák Empty

Vissza az elejére Go down
 
Átigazolások, pletykák
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Átigazolások - Világ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mufc.Hu Fórum :: Manchester United :: Hírek-
Ugrás: