Mufc.Hu Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Általános beszélgetés

Go down 
+5
Mike
Belia
Joker
reddevil3
Gory
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2011-04-09, 22:19

Én is belenéztem, ilyen fost még nem láttam. Smile De hát ez a TV2...
Vissza az elejére Go down
Sky

Sky


Hozzászólások : 55
Regisztrált : 2011. Apr. 08.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2011-04-09, 07:14

Mi ez a sz*rköteg a TV2-n? Ekkora szemetet még nem láttam.
Vissza az elejére Go down
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-21, 22:18

Tényleg, bocsánat, a 24-et hirtelen sorozatnak hittem. Nem tudom hova tettem az eszem Mr. Green
Vissza az elejére Go down
Damien




Hozzászólások : 2
Regisztrált : 2010. Jul. 16.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-21, 19:06

Mike írta:
Damien írta:
Mike írta:
Odaátot nem szereti valaki? Nemrég értem a 4. évad végére, hát eszméletlenül jóra megcsinálták, minden szál összeért, tényleg remek lett. Kíváncsi leszek az 5-re, remélem nem rontják le az egészet vele.

Én viszont imádom! Már befejeztem az 5.évadot. Ne félj, nagyon jó az is. És 24-én kezdődik a 6.évad!!!

Na, akkor megnyugtattál. Smile

24-et azonban csak ímmel-ámmal követtem, de meg is lep, hogy már a 6. événél tart. Ezek az évadok összefüggőek, vagy teljesen különállók?

Öööö... asszem félreértettél Smile Az Odaát 6. évada jön 24-én.
Vissza az elejére Go down
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-21, 05:21

Damien írta:
Mike írta:
Odaátot nem szereti valaki? Nemrég értem a 4. évad végére, hát eszméletlenül jóra megcsinálták, minden szál összeért, tényleg remek lett. Kíváncsi leszek az 5-re, remélem nem rontják le az egészet vele.

Én viszont imádom! Már befejeztem az 5.évadot. Ne félj, nagyon jó az is. És 24-én kezdődik a 6.évad!!!

Na, akkor megnyugtattál. Smile

24-et azonban csak ímmel-ámmal követtem, de meg is lep, hogy már a 6. événél tart. Ezek az évadok összefüggőek, vagy teljesen különállók?
Vissza az elejére Go down
Damien




Hozzászólások : 2
Regisztrált : 2010. Jul. 16.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-21, 05:05

Mike írta:
Odaátot nem szereti valaki? Nemrég értem a 4. évad végére, hát eszméletlenül jóra megcsinálták, minden szál összeért, tényleg remek lett. Kíváncsi leszek az 5-re, remélem nem rontják le az egészet vele.

Én viszont imádom! Már befejeztem az 5.évadot. Ne félj, nagyon jó az is. És 24-én kezdődik a 6.évad!!!
Vissza az elejére Go down
Moncsi^^

Moncsi^^


Hozzászólások : 6
Regisztrált : 2010. Sep. 10.
Életkor : 34

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-14, 06:19

Felhőtlen Philadelphia. Cool
Vissza az elejére Go down
corpyy

corpyy


Hozzászólások : 128
Regisztrált : 2010. Jul. 12.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-11, 11:32

Látom páratokat érdekel a dráma, tudom ajánlani a Csábító fűszer című filmet. Egész jó kis film, kis vígjátékkal, kis komolysággal ötvözve.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-11, 01:44

Joker írta:
Az azért túlzás, hogy imádom. Smile De szeretem nézni, viszont nem falom annyira. A 3. évad elején-közepén vagyok.
Nekem egy kicsit olyan elvont. Mr. Green
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-11, 00:41

Az azért túlzás, hogy imádom. Smile De szeretem nézni, viszont nem falom annyira. A 3. évad elején-közepén vagyok.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-11, 00:19

Mike írta:
Odaátot nem szereti valaki? Nemrég értem a 4. évad végére, hát eszméletlenül jóra megcsinálták, minden szál összeért, tényleg remek lett. Kíváncsi leszek az 5-re, remélem nem rontják le az egészet vele.
Joker imádja.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-10, 10:14

Odaátot nem szereti valaki? Nemrég értem a 4. évad végére, hát eszméletlenül jóra megcsinálták, minden szál összeért, tényleg remek lett. Kíváncsi leszek az 5-re, remélem nem rontják le az egészet vele.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-10, 04:34

Joker írta:
Smallville rövidítése.
Kösz, az egy jó kis sorozat.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-09, 09:03

Smallville rövidítése.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-09, 08:43

corpyy írta:
Ez nagy volt. Mr. Green

Én is imádom az SV-t, jön a 10. évad! cheers De remélem nem rontják el, mint a 8-kat. Neutral
SV ez melyik lehet, hogy ismerem de nem ugrik be!?
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-09, 06:53

Hát az katasztrófa volt, pedig nem indult rosszul. Főleg a szezonfinálés Doomsday elleni küzdelem. affraid

Sokkal kidolgozottabbat vártam. Na mindegy, a 9. kárpótolt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
corpyy

corpyy


Hozzászólások : 128
Regisztrált : 2010. Jul. 12.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-09, 00:58

Ez nagy volt. Mr. Green

Én is imádom az SV-t, jön a 10. évad! cheers De remélem nem rontják el, mint a 8-kat. Neutral
Vissza az elejére Go down
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-08, 07:24

Mike írta:
Ha ki lehet egészíteni a kérdőívet, én megtenném (persze ha nem gond):

10, Melyik a legrosszabb film, amit valaha láttál?

Nem gond, nyugodtan ki lehet. A legrosszabb film? Még régebben "megleptek" egy Chelsea-s DVD-vel, nem kellett megnéznem ahhoz, hogy az első helyre kerüljön a legszarabb listán. Mr. Green
Vissza az elejére Go down
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-08, 00:18

Admin írta:


1, Mi a kedvenc filmes műfajod, és miért?
2, Melyik a kedvenc filmed, és miért?
3, Kedvenc színész/színésznő?

Egyelőre csak ezekre válaszolok. Very Happy

1, A vígjátékot szeretem, mert nagyon jó érzés egy-egy film után jókedvvel felkelni a tv elől.
2, Távkapcsot nagyon szerettem, és én is imádom a Jim Carrey-s filmeket. Smile
3, Külsőre talán Eva Longoria. Very Happy Színészi képességeket nézve nincs kedvencem.

Ha ki lehet egészíteni a kérdőívet, én megtenném (persze ha nem gond):

10, Melyik a legrosszabb film, amit valaha láttál?
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-07, 01:24

Joker írta:
Idézet :
1, Mi a kedvenc filmes műfajod, és miért?
2, Melyik a kedvenc filmed, és miért?
3, Kedvenc színész/színésznő?
4, Kedvenc rendező?
5, Kedvenc sorozat?
6, Legszexisebb színész/színésznő számodra?
7, Ha csinálhatnál egy filmet, miről szólna, hol játszódna, stb.?
8, Ha játszhatnál egy filmben, milyen szerep lenne az álmod?
9, Szinkronosan vagy eredeti nyelven, felirattal szereted jobban nézni a filmeket, és miért?

1, Sokféle filmet megnézek, a drámát és a vígjátékot is szeretem, bár mostanában rákaptam a thrillerre és a horrorra is.
2, Ez egy jó kérdés, mostanában nem igen válogathatok minőségek között. Smile A régiek közül meg fel kell elevenítenem párat, szóval egyelőre ezt hagyjuk. Smile
3, Ebből több van, bírom Jim Carrey-t, Erica Durance-t, és még biztos sok embert, csak nem akarom teleírni a fórumot. Smile
4, Rendező? Hm. Ilyenen még nem gondolkoztam, szóval maradjunk annyiban, hogy most nincs.
5, Nem nagyon nézek sorozatokat, három kivétel van: Office, Odaát, Smallville. Az előzőnek például most jön az utolsó évada, felettébb érdekes történésekkel.
6, Nincs, de sok olyan van akit szépnek tartok.
7, Talán egy dráma féleséget. Valakinek az életéről szólna, azt mutatná be. Nem egy híresség bemutatását forgatnám, csak egy hétköznapi ember életét vinném vászonra. A barátai kapcsolatát mutatnám be, és még sorolhatnám. A film mondjuk arról szólna, hogy a főszereplő milyen kalandokon megy át tinédzser korában, milyen a kapcsolata az emberekkel, hogy látja az életet, a végére meg kitalálnék valami jó kis csattanót. Nem mondom, hogy dúsgazdag lennék tőle, de valakit biztos megfogna. Smile
8, Ilyen álmom sincs, de ha játszhatnék valamiben, akkor egy főszerepet egy háborúban, vagy valamilyen drámában (igen, a drámára is nemrég kaptam rá).
9, Attól függ miről van szó. Vannak jó kis szinkronok is, de általában elég gyengék, azonban ha a hangokat jól összerakják, akkor a fordítást rontják el. Mindig van valami gond, de összességében szinkronosan nézem a filmeket, néha napján meglesek feliratozva egy-egy művet.
Nekem a kedvenc színészem és rendezőm egyben Sylvester Stallone.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Joker

Joker


Hozzászólások : 231
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-07, 00:48

Idézet :
1, Mi a kedvenc filmes műfajod, és miért?
2, Melyik a kedvenc filmed, és miért?
3, Kedvenc színész/színésznő?
4, Kedvenc rendező?
5, Kedvenc sorozat?
6, Legszexisebb színész/színésznő számodra?
7, Ha csinálhatnál egy filmet, miről szólna, hol játszódna, stb.?
8, Ha játszhatnál egy filmben, milyen szerep lenne az álmod?
9, Szinkronosan vagy eredeti nyelven, felirattal szereted jobban nézni a filmeket, és miért?

1, Sokféle filmet megnézek, a drámát és a vígjátékot is szeretem, bár mostanában rákaptam a thrillerre és a horrorra is.
2, Ez egy jó kérdés, mostanában nem igen válogathatok minőségek között. Smile A régiek közül meg fel kell elevenítenem párat, szóval egyelőre ezt hagyjuk. Smile
3, Ebből több van, bírom Jim Carrey-t, Erica Durance-t, és még biztos sok embert, csak nem akarom teleírni a fórumot. Smile
4, Rendező? Hm. Ilyenen még nem gondolkoztam, szóval maradjunk annyiban, hogy most nincs.
5, Nem nagyon nézek sorozatokat, három kivétel van: Office, Odaát, Smallville. Az előzőnek például most jön az utolsó évada, felettébb érdekes történésekkel.
6, Nincs, de sok olyan van akit szépnek tartok.
7, Talán egy dráma féleséget. Valakinek az életéről szólna, azt mutatná be. Nem egy híresség bemutatását forgatnám, csak egy hétköznapi ember életét vinném vászonra. A barátai kapcsolatát mutatnám be, és még sorolhatnám. A film mondjuk arról szólna, hogy a főszereplő milyen kalandokon megy át tinédzser korában, milyen a kapcsolata az emberekkel, hogy látja az életet, a végére meg kitalálnék valami jó kis csattanót. Nem mondom, hogy dúsgazdag lennék tőle, de valakit biztos megfogna. Smile
8, Ilyen álmom sincs, de ha játszhatnék valamiben, akkor egy főszerepet egy háborúban, vagy valamilyen drámában (igen, a drámára is nemrég kaptam rá).
9, Attól függ miről van szó. Vannak jó kis szinkronok is, de általában elég gyengék, azonban ha a hangokat jól összerakják, akkor a fordítást rontják el. Mindig van valami gond, de összességében szinkronosan nézem a filmeket, néha napján meglesek feliratozva egy-egy művet.
Vissza az elejére Go down
Gory
Admin
Admin
Gory


Hozzászólások : 164
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-09-06, 20:37

Arra gondoltam pár topikot egy kérdőívvel fel lehetne pörgetni. Ha van kedvetek, válaszoljatok az alábbi kérdésekre:

1, Mi a kedvenc filmes műfajod, és miért?
2, Melyik a kedvenc filmed, és miért?
3, Kedvenc színész/színésznő?
4, Kedvenc rendező?
5, Kedvenc sorozat?
6, Legszexisebb színész/színésznő számodra?
7, Ha csinálhatnál egy filmet, miről szólna, hol játszódna, stb.?
8, Ha játszhatnál egy filmben, milyen szerep lenne az álmod?
9, Szinkronosan vagy eredeti nyelven, felirattal szereted jobban nézni a filmeket, és miért?
Vissza az elejére Go down
http://mufc.phpbb9.com
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-07-16, 03:50

Lehet egyik nap elnézek haverokkal, csak meg kell néznem van e valami jó film. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-07-13, 07:39

Én is régen, nagyon gyenge mostmár a mozi. A legnagyobb őrület, a 3D-s filmek, ezzel próbálják visszacsalogatni az embereket.
Vissza az elejére Go down
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty2010-07-13, 04:34

Már régen voltam.
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Ajánlott tartalom





Általános beszélgetés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános beszélgetés   Általános beszélgetés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános beszélgetés
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mufc.Hu Fórum :: Minden más :: Szórakozás :: Filmek, sorozatok-
Ugrás: