Mufc.Hu Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Elégedett vagy a csapat eddigi játékával?

Go down 
3 posters

Elégedett vagy a csapat eddigi játékával?
Igen, bizakodó vagyok.
Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? I_vote_lcap83%Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? I_vote_rcap
 83% [ 5 ]
Nem, gyenge a csapat, még igazolni kell.
Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? I_vote_lcap17%Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Is-is.
Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? I_vote_lcap0%Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 6
 

SzerzőÜzenet
reddevil3

reddevil3


Hozzászólások : 550
Regisztrált : 2010. Jul. 06.
Életkor : 29
Lakhely : Pécs

Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elégedett vagy a csapat eddigi játékával?   Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty2010-08-13, 02:52

Én mindenképp, most nem Rooneyra hárul minden teher végre Chelsea ellen is felszabadultan játszott, csodálatosan irányított a pályán. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mufc.hu
Mike

Mike


Hozzászólások : 188
Regisztrált : 2010. Jul. 11.
Életkor : 41
Lakhely : Budapest

Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elégedett vagy a csapat eddigi játékával?   Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty2010-08-12, 23:46

Én elégedett, ahhoz képes hogy Rooney 0, egész jók vagyunk. Vds még mindig világklaszis, óriási bravúrokat mutatott be a Chelsea ellen is, benne semmiképp sem csalódtam, talán Obertan az, akitől többet vártam, hisz már nem tini, eléggé benne van a korban.

Valencia pedig óriásit fog nyújtani idén, ebben biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Gory
Admin
Admin
Gory


Hozzászólások : 164
Regisztrált : 2010. Jul. 06.

Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty
TémanyitásTárgy: Elégedett vagy a csapat eddigi játékával?   Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty2010-08-12, 16:07

Hétfőn már elkezdődik az igazi harc, de előtte szép győzelmeket arattunk az előszezonban, illetve kezdésként megnyertük a szuperkupát.

Kivel vagy eddig a legelégedettebb, illetve ki okozott eddig csalódást a csapatból?
Vissza az elejére Go down
http://mufc.phpbb9.com
Ajánlott tartalom





Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elégedett vagy a csapat eddigi játékával?   Elégedett vagy a csapat eddigi játékával? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elégedett vagy a csapat eddigi játékával?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Első csapat
» Hírmorzsák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mufc.Hu Fórum :: Manchester United :: Szavazások-
Ugrás: